شرکت ادیب گستر عصر نوین با 20 سال تجربه

طراحی مدرن وب، امنیت شبکه، طراحی وب سایت فروشگاهی ، سئو و بهینه سازی سایت

نمونه کارها

سولات متداول در زمینه وب سایت

در ابتدا برای راه اندازی وب سایت باید نام دامنه یا به اصطلاح نام وب سایت انتخاب شود. بعد از انتخاب نام دامنه، باید یک هاست مناسب انتخاب نمایید.  مرحله بعد انتخاب نوع طراحی وب سایت می باشد و باید نوع سایت درخواستی را مشخص کنید.

بسیاری از مشکلاتی که پس از طراحی سایت برای کاربران به وجود خواهد آمد، ناشی از استفاده از هاست های نامناسب خواهد بود؛ و اگر از هاست پر سرعت و معتبر در میزبانی طراحی سایت خود استفاده نمایید این مشکلات ایجاد نمی شود. به عنوان مثال با بالا رفتن آمار بازدید سایت، سرعت سایت شما کم نخواهد شد یا اگر خطای 404 برای سایت شما اتفاق بیافتد به راحتی می توانید با تماس با شرکت پشتیبانی هاست خود مشکل را مرتفع نمایید. قطعی هاست و سرعت پایین سایت، تاثیر زیادی در سئو سایت شما نیز ایجاد می کند ؛ پس هنگام طراحی و همچنین راه اندازی سایت به هاست سایت خود توجه زیادی داشته باشید.

خدمات بهبود رتبه سایت و سئو یکی از مهمترین مسائلی می باشد که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است، زیرا کسب و کارها به اهمیت فضای آنلاین برای ارائه کالا و همچنین خدمات خود اشراف دارند. امروزه مشتریان کالا و خدمات ما، قبل از دریافت کالا و خدمات مورد نیاز خود، ابتدا به تحقیق و بررسی در فضای اینترنت می پردازند و در نتیجه، اگر کسب و کاری در این فضا حضور نداشته باشد، هرگز از سوی مشتریان بالقوه شناسایی نمی شود. با توجه به رقابت بالای کسب و کارها همه سایت ها به seo نیاز خواهند داشت تا بتوانند بر طبق الگوریتم های گوگل مسیر رشد خود را طی کنند و به زودی در رتبه های نخستین در نتایج جستجو گوگل دیده شوند.

عواملی که در تعیین هزینه سئو یک سایت موثر است بسیار متنوع بوده و تابع موارد گوناگونی می باشد. از جمله جایگاه فعلی سایت در نتایج گوگل، کلمه کلیدی و حتی نوع کسب و کار و سایت که آیا سایت فروشگاهی می باشد یا شرکتی و... در امر تعیین هزینه ارائه خدمات سئو بسیار مهم و حایز اهمیت است.

بله قطعا یکی از الزامات طراحی یک سایت فروشگاهی وجود یک درگاه پرداخت می باشد تا کاربران پس از ورود به سایت و انتخاب محصول نسبت به خرید و واریز مبلغ آن اقدام نمایند.

هیچ محدودیتی برای افزایش محصولات و گسترش دسته بندی محصولات در سایت فروشگاه شما وجود ندارد.

بله؛ بروزرسانی و پشتیبانی وب سایت شما پس از طراحی در قالب یک قرارداد اداگانه بر عهده ادیب گستر بوده که این خدمات زیر نظر متخصصین شرکت ما انجام می پذیرد.

موتورهای جستجو با خزیدن صدها میلیارد صفحه و با بهره گرفتن از خزنده های وب خود، فعالیت می کنند. در واقع این خزنده های وب، معمولاً به عنوان ربات های موتور جستجو و یا به عنوان عنکبوت ها نیز معروف می باشند. یک موتور جستجو در کنار دانلود صفحات وب و یافتن پیوند های موجود در این صفحات وب، تمامی مطالب بارگذاری شده را کشف خواهند کرد. از این رو متخصصین سئو در شرکت ادیب با آگاهی از الگوریتم و استانداردهای گوگل جذاب ترین پیشنهادات را برای شما خواهند داشت.

cms یک نرم افزار تحت وب می باشد که به شما اجازه خواهد داد، بدون نیاز به علم فنی و برنامه نویسی، بتوانید سایت خود را مدیریت نمایید و با این کار در هزینه طراحی سایت خود صرفه جویی نمایید. در میان تمام cms ها وردپرس از محبوبترین آنها بشمار می آید. البته نا گفته نماند که وردپرس یک سیستم کامل و بدون نقص نیست لذا ممکن است در برابر برخی از تغییرات مجبور به استفاده از دانش برنامه نویسی در سایت بشویم.

از آنجاییکه بسیاری از کسب و کارها فعالیتشان به ایران محدود نبوده، طراحی سایت چند زبانه یکی از اقداماتی می باشد که برای این دسته از کسب و کارها حتما در نظر گرفته می شود. تیم طراحی ادیب گستر این امکان را خواهد داشت که طبق خواسته شما، یک سایت چند زبانه در اختیارتان بگذارد.