ما طراحی انواع سایت برای شما را در کشور ترکیه انجام خواهیم داد

شرکت ادیب گستر عصر نوین با بیش از 20 سال تجربه در حوزه طراحی انواع وب سایت شامل سایت های فروشگاهی و شرکتی آماده ارائه خدمات به شما برای توسعه کسب و کار خود درکشور ترکیه می باشد.

مراحل طراحی سایت در ترکیه

هزینه طراحی سایت در ترکیه

هزینه طراحی سایت در ترکیه به عوامل گوناگونی بستگی دارد. اعم از اینکه آیا سایت شما با استفاده از سیستم های یکپارچه مدیریت محتوا مانند وردپرس ساخته خواهد شد و یا کد نویسی اختصاصی برای آن انجام خواهد گرفت. همچنین نوع سایتی که طراحی می شود نیز در قیمت و هزینه تمام شده طراحی سایت در کشور ترکیه موثر است. به عنوان مثال هزینه طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی و.. با یکدیگر متفاوت است.

جهت دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت با ما در تماس باشید

سئوالات متداول در باره طراحی سایت در ترکیه

بله شما می توانید علاوه بر طراحی سایت به زبان ترکی، به سایر زبان های اتحادیه اروپا ، عربی و یا حتی فارسی نیز سایت خود را راه اندازی کنید.

در صورتی که پس از اتمام سایت نیاز به انجام تغییرات یا به روز رسانی آن را داشته باشید، می توانید در قالب قرارداد جداگانه پشتیبانی سالانه آن را نیز به مجموعه ادیب بسپارید و خیال خود را در مورد مشکلات احتمالی سایت در آینده راحت کنید.

بله. مطالب و محتواها و حتی تصاویری که بایستی بر روی سایت بارگذاری شود توسط مشتری در اختیار شرکت ادیب قرار می گیرد. البته شایان ذکر است که مجموعه ادیب نیز با دریافت هزینه ای اندک آمادگی لازم را برای تولید محتوای متنی و تصویری برای سایت شما را دارد.

پیش از همه چیز اولین قدم در طراحی سایت ثبت دامنه و پس از آن خرید هاست می باشد که هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت. علاوه بر این در صورتی که قصد ارتقاء رتبه سایت طراحی شما برای شما را در نتایج گوگل را نیز دارید هزینه جداگانه ای برای خدمات سئو سایت دریافت می گردد که این موضوع بستگی به محتوای سایت شما و کلمات کلیدی سایت شما دارد.

تماس با ما

آدرس

Çobançeşme Mahallesi, Sanayi Caddesi,
Nish Residence D Blok No: 44/9 Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


تلفن

+90 545 100 20 02