ما طراحی انواع سایت را برای شما در کشور آلمان انجام خواهیم داد

شرکت ادیب گستر عصر نوین با بیش از 20 سال تجربه در حوزه طراحی انواع وب سایت شامل سایت های فروشگاهی و شرکتی آماده ارائه خدمات به شما برای توسعه کسب و کار خود در آلمان می باشد.

مراحل طراحی سایت در آلمان

هزینه طراحی سایت در آلمان

هزینه طراحی سایت در آلمان به عوامل گوناگونی بستگی دارید. اعم از اینکه آیا سایت شما با استفاده از سیستم های یکپارچه مدیریت محتوا مانند وردپرس ساخته خواهد شد و یا کد نویسی اختصاصی برای آن انجام خواهد گرفت. همچنین نوع سایتی که طراحی می شود نیز در قیمت و هزینه تمام شده طراحی سایت در آلمان موثر است. به عنوان مثال هزینه طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی و.. با یکدیگر متفاوت می باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت با ما در تماس باشید

سئوالات متداول در باره طراحی سایت در آلمان

بله شما می توانید علاوه بر طراحی سایت به زبان آلمانی، به سایر زبان های اتحادیه اروپا و یا حتی فارسی نیز سایت خود را راه اندازی کنید.

در صورتی که پس از اتمام سایت نیاز به انجام تغییرات یا به روز رسانی آن را داشته باشید، می توانید در قالب قرارداد جداگانه پشتیبانی سالانه آن را نیز به مجموعه ادیب بسپارید و خیال خود را در مورد مشکلات احتمالی سایت در آینده راحت کنید.

بله. مطالب و محتواها و حتی تصاویری که بایستی بر روی سایت بارگذاری شود توسط مشتری در اختیار شرکت ادیب قرار می گیرد. البته شایان ذکر است که مجموعه ادیب نیز با دریافت هزینه ای اندک آمادگی لازم را برای تولید محتوای متنی و تصویری برای سایت شما را دارد.

قدم اول در طراحی سایت ثبت دامنه و پس از آن خرید هاست می باشد که هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت. علاوه بر این در صورتی که قصد ارتقاء رتبه سایت در نتایج گوگل را نیز دارید هزینه جداگانه ای برای خدمات سئو سایت دریافت می گردد که این موضوع بستگی به محتوای سایت شما و کلمات کلیدی سایت شما دارد.

تماس با ما

آدرس

Çobançeşme Mahallesi, Sanayi Caddesi,
Nish Residence D Blok No: 44/9 Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


تلفن

+90 545 100 20 02