نرم افزارهای موبایل

طراحی نرم افزار های IOS و Android
در دنیای پر از تکنولوژی امروز و استفاده رو به رشد انسانها از موبایل و ابزارهای هوشمند، به طبع میزان تقاضای نرم افزارهای کاربردی و پویا از طرف کاربران رو به افزایش می باشد،چه بسا که وجود یک نرم افزار کارآمد و کامل بروی دستگاه هوشمند متصل به فضای مجازی همیشه و همه جا همراه ما خواهد بود بسیار محبوب تر و کاربردی تر است
از سوی دیگر راههای بازاریابی و اطلاع رسانی مبتنی بر دستگاه های های هوشمند به طرز باور نکردنی در حال رشد می باشد .با توجه به نیاز مبرم جامعه به استفاده از اینترنت، جهت توسعه و پیشرفت کسب و کار سازمان های کوچک و بزرگ اقتصادی غیر قابل کتمان است در همین راستا پیدا کردن راهی برای اینکه بتوان از طریق تلفن همراه، در کنار مردم جامعه بود بسیار آسان است. و می تواند به نوعی بهترین راه برای پیشرفت کسب و کار باشد و همین امر باعث شد تا طراحی نرم افزارهایی جهت گوشی های موبایل مورد توجه سازمان ها و اصناف و شرکت ها قرار بگیرد.
اگر سازمانی بخواهد از هر نظر در تبلیغات و ارائه خدمات متفاوت باشد، می تواند با طراحی اصولی یک نرم افزار خاص امکانات خود را در اختیار کاربران قرار دهد. طراحی این اپلیکشن ها تنها مختص به یک تکنولوژی خاص از موبایل نیست و می تواند شامل هم سیستم عامل اندروید شود و هم آیفون و حتی ویندوز.
گروه تخصصی ادیب گستر عصر نوین با دارا بودن تیم حرفه ای سیستم های اندرویدی، IOS و پلت فرمهای جاوا، این امکان را به شما می دهد که با مشتریان خود پیوسته در ارتباط باشید.