رزومه شرکت مهندسی ادیب

رزومه شرکت مهندسی ادیب گستر عصر نوین

(با مسئولیت محدود)

www.adib-it.com

معرفی شرکت ادیب گستر عصر نوین

گروه مهندسین ادیب از سال 1381 و بیش از یک دهه فعالیت تحت نام تجاری « ادیب گستر عصر نوین » (با مسئولیت محدود) فعالیت خود را در دو حوزه فناوری اطلاعات، با موضوعات طراحی، راه اندازی و نگهداری انواع توپولوژی های شبکه،سایت و سامانه های تحت وب آغاز کرده و ادامه می دهد. این شرکت با فعالیت مستمر و بهره گیری متخصصین و کار آزموده نهایتاً توانسته است جایگاه مناسبی را در میان رقبای خود کسب کند.


سرعت رشد بالای تکنولوژی و فناوری روز دنیا، باعث شده است تا یک ویژگی برتر، تفاوت بزرگی در نتیجه و ما حصل فعالیت یک فرآیند برای هر شرکت داشته باشد. لذا با در نظر گرفتن نیاز روز افزون شرکتها و مؤسسات کشور به بهره گیری از این متودولوژی ها گروه مهندسین ادیب فعالیت خود را در دو بخش زیر ارائه می دهد:خدمات قابل ارائه شرکت:
1) گروه سخت افزار:

طراحی ، اجرا و راه اندازی شبکه
نگهداری انواع متودولوژی های شبکه
پشتیبا نی و ذخیره اطلاعات حیاتی شرکت ها

2) گروه نرم افزار:

طراحی و اجرای نرم افزارهای تحت وب
طراحی و اجرای سامانه
طراحی دیسک های مالتی مدیا
طراحی وبسایت های داینامیک و استاتیک
سیاست های کاری شرکت:

1-جلب رضایت مشتری
2-ارائه خدمات مشاوره رایگان
3-خدمات آموزشی نرم افزارها
4-خدمات پشتیبانی مستمر
5-انجام پروژه ها طبق زمان بندی

خط مشی شرکت:

1-استفاده از نیرو های متخصص
2-ارتقاء توان تخصصی نیرو ها
3-به کار گیری بهترین ابزارها
4-رعایت کلیه استاندارد ها
5-ارائه بهترین پیشنهاد ها
سیاست های کاری شرکت:

1-جلب رضایت مشتری
2-ارائه خدمات مشاوره رایگان
3-خدمات آموزشی نرم افزارها
4-خدمات پشتیبانی مستمر
5-انجام پروژه ها طبق زمان بندی**خدمات گروه نرم افزاری:

شرکت ادیب در این بخش با توجه به تجربه متخصصین خود در اجرا و طراحی نرم افزارهای تحت وب، ایجاد سامانه، طراحی دیسک های مالتی مدیا و طراحی وب سایت های داینامیک و استاتیک فعالیت دارد.شرکت در طراحی و تولید نرم افزار دو شاخه اصلی را مد نظرداشته و دارد:


1 ) تولید نرم افزارهای عمومی

شرکت با برآورد نیاز مشتریان در سطح شرکت های (بزرگ، متوسط، کوچک، اشخاص...) و نیز بررسی نرم افزارهای کاربردی متناسب روز دنیا، با رویکرد نیازهای مشتریان در کشور، اقدام به تولید نرم افزارنموده و از این گروه می توان به نرم افزار جامع اتوماسیون اداری مبتنی بر وب، مدیریت مکاتبات سیستم مدیریت محتوای سایت و ... اشاره کرد.2 ) تولید نرم افزارهای سفارشی:


تولید نرم افزارهای سفارشی ( customized ) یکی دیگر از شاخه های تولید نرم افزار در شرکت است،تغییرات مورد نیاز در نرم افزارهای عمومی شرکت، طراحی و تولید نرم افزار مطابق با نیازهای خاص مشتریان، ارتقا و شبیه سازی نرم افزارهای موجود در شرکت ها و سازمان ها، مواردی هستند که تولید نرم افزار سفارشی را به یکی از زمینه های کاری شرکت ها است تبدیل کرده است.

3 ) طراحی و برنامه نویسی وب سایت:


واقعیت این است که اینترنت در دنیای امروز جزیی از حداقل امکانات لازم و ضروری برای زندگی گردیده است و باید خود را سریعتر با تغییرات و امکانات آن آشنا کرد. لذا داشتن یک وب سایت زیبا که نشانگر زمینه های شغلی و تجاری شرکت است، یک ضرورت مهم محسوب می شود.

شرکت ادیب گستر عصر نوین با تخصص و تجربه درخشان تا کنون تلاش کرده است که از تازه های تکنولوژی در ارائه خدمات متنوع و جدید و پاسخگویی به مخاطبان بهره جوید.آنچه توانسته ایم:


شرکت ادیب گستر عصر نوین با بهره گیری از کارشناسان مجرب، بدون شک یکی از متبحرترین تیم های مهندسین در این حوزه در کشور می باشد. کارنامه درخشان ادیب ما را بر آن می دارد تا با نهایت امتنان مدعی ارائه بهترین ها برای شما باشیم.


سوابق اجرایی و برخی پروژه های انجام شده:

1- طراحی سایت چراغ جادو
2- طراحی سایت کارن
3-طراحی سایت قالیشویی گل ابریشم
4-طراحی سایت کلینیک دیابت تابان
5-طراحی سایت آباد بنیان پارس
6-طراحی سایت هوا فشرده کمسان ایران

نمونه کار های بیشترهمچنین یکی از افتخارات شرکت ادیب ارائه خدمات میزبانی سایت ( hosting ) با فضا و پهنای باند دلخواه و مورد نیاز بیش از 150 شرکت معتبر می باشد. این میزبانی با ارائه سرور های قوی خود در کشور آلمان، فضایی امن و آرام را برای هر سایت فراهم می کند تا با اطمینان از قطعی تقریبا صفر در تمام ایام سال برنامه ریزی دقیقی برای رقابت در دنیای اینترنت داشته باشند.
ارائه خدمات پشتیبانی بروز رسانی شرکت در بازار رقابتی اینترنت مارکتینگ یا seo برای دهها شرکت و موسسه ابزار قدرتمند تجربه و تخصص را در اختیار کارشناسان این شرکت قرار داده است.